Nasza idea

Czy nie zdarzało się Wam patrzeć z zazdrością na mężczyzn, których codzienne wybory ubraniowe ograniczały się do wyboru ulubionego garnituru i pasującej do niego koszuli? Dzięki temu prostemu zestawowi zyskują mnóstwo czasu, a wyglądają w nich zawsze elegancko i na miejscu. Również po pracy, spotykając się ze znajomymi, na kolacji, czy w teatrze.

Właśnie z fascynacji męskim garniturem narodziła się idea naszej marki. Nasze ubrania stanowią odpowiedź na pytanie, które codziennie jest zadawane przez tysiące kobiet – „w co się ubrać?”.

Z własnego doświadczenia wiemy, jak trudno jest sprostać sztywnym wymogom dress code’u, jednocześnie chcąc wyglądać modnie i kobieco, czując się przy tym swobodnie przez cały dzień. Z tego względu stworzyliśmy modele stanowiące idealną bazę , które w całości wykonane są z najlepszej jakości tkanin, o których więcej przeczytacie poniżej.

Chcemy, by nasze ubrania były nie tylko praktyczne, ale przede wszystkim, żeby pozwalały czuć się najlepszą wersją samej siebie. Z tego względu modele More by Less zostały zaprojektowane tak, żeby podkreślić atuty i ukryć mankamenty różnych typów damskich sylwetek. Mamy nadzieję, że każda kobieta znajdzie u nas coś dla siebie.

Wierzymy, że dzięki prostszym rozwiązaniom możemy zyskać znacznie więcej wolności, dlatego dziś oferujemy Wam piękne wzornictwo, w najlepszej jakości.

Kim jesteśmy?

Marka More by less została stworzona przez kobietę i mężczyznę, oboje znających świat korporacji od podszewki. Nasze ubrania są odpowiedzią na dobrze znane nam potrzeby – dlatego zadbaliśmy, by spełniały wymogi dress code’u, były wygodne i po prostu ładne. Mieszanka damskiego i męskiego podejścia zaowocowała powstaniem modeli, które są nie tylko piękne, ale przede wszystkim praktyczne i przemyślane w najdrobniejszych szczegółach.

Głęboko wierzymy w ideę slow fashion, dlatego bazą do powstania naszych ubrań były najszlachetniejsze tkaniny - włoskie jedwabie i angielskie wełny. Pracując nad naszymi projektami korzystaliśmy z pomocy najlepszych specjalistów, a ubrania zostały uszyte w jednej z najlepszych polskich szwalni. Naszym celem jest zapewnić najwyższą jakość, która zapewni największy poziom komfortu, stąd nasza nazwa i motto „More by less – quality to wear”.