Tuż po zakupie tak dobrego telefonu jak Samsung Galaxy S10 przychodzi myśl, jak tutaj go zabezpieczyć, co można wykorzystać, żeby ochronić tego niesamowitego flagowca przed uszkodzeniami, na którego odkładało się tak długo pieniądze. Rozwiązaniem jest etui na telefon.

Zastosowanie etui – po co w ogóle używać

Współczesne telefony są tak skonstruowane, aby już na starcie zapewniać odpowiednią ochronę, jednakże jak praktyka pokazuje, jest to ochrona niewystarczająca, dotyczy to zarówno ekranu, jak i samej obudowy, która może bardzo łatwo ulec uszkodzeniu, na przykład wskutek upadku na podłogę, nie mówiąc już o zadrapaniach, które niestety też często mają miejsce, na przykład poprzez kontakt z ostrymi przedmiotami jak klucze czy nawet bilon! Okej, to w takim razie czy istnieje skuteczna metoda, aby przeciwdziałać uszkodzeniom?

Oczywiście, że istnieje! Pierwszym i chyba najbardziej oczywistym kierunkiem jest etui na telefon Samsung Galaxy S10, które dzięki swoim walorom ochronnym może ochraniać nie tylko tył urządzenia, ale również ekran – oczywiście mowa o etui z klapką, które w sklepach internetowych dostępne jest w kilku wariantach, klasyczne etui ze skóry lub innego materiału, które posiada klapkę, klapka może być na magnes lub pasek, z tym że ta na magnes skuteczniej chroni ekran Galaxy S10, ponieważ utrzymuje ją ciągle blisko ekranu. Etui materiałowe z klapką również powinno zdać egzamin, choć z pewnością nie jest tak eleganckie jak to wykonane ze skórki naturalnej, oferowane między innymi przez polskiego producenta movear.pl. Etui na telefon warto zastosować tuż po zakupie nowego flagowca, albowiem nigdy nic nie wiadomo, kiedy przyjdzie sytuacja kryzysowa, w której etui będzie zbawiennym dodatkiem, ratującym życie smartfona.

zesmartfonem

Osoby, które nie lubią etui z klapką mogą wybrać inną konstrukcję, mianowicie etui wykonane z silikonu, które doskonale chroni tył urządzenia oraz ramkę telefonu. Etui silikonowe może nawet lepiej sprawdzić się, gdy urządzenie upadnie na podłogę, oczywiście dużo zależy od kąta upadku i też pod warunkiem, że zostało założone w pełni prawidłowo. Etui dostępne w sklepie internetowym moVear jest w pełni kompatybilne z Samsung Galaxy S10, dlatego też idealnie leży na urządzeniu, maksymalizując tym samym walory ochronne. Jest to jedne z najlepszych etui na telefon marki Samsung, a dodatkowo jest eleganckie i miłe dla oka. Dzięki krawędziom 3D ochrania również boki urządzenia, co przy Galaxy S10 jest niezmiernie istotne, albowiem użytkownicy na forach bardzo często raportują uszkodzenia właśnie boków urządzenia, oczywiście uszkodzenia mechaniczne nie są z winy producenta, tylko nieprawidłowego użytkowania, aczkolwiek gdyby na telefonie było zastosowane etui, można by uniknąć wiele problemów związanych z wymianą wyświetlacza bądź obudowy.

Oczywiście etui na telefon to tylko jeden ze sposobów ochrony telefonu, warto wziąć pod uwagę jeszcze szkło hartowane, które jest świetnym uzupełnieniem etui, razem mogą idealnie chronić Galaxy S10. O szkłach hartowanych opowiemy w następnych poradnikach, na które już dzisiaj zapraszamy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *